Průvodce výběrem
nordic walking holí


Nordic walking hole  >  Jak si prodloužit život? Na Vánoce se nepřejídat a raději si vyjít na procházku

Jak si prodloužit život? Na Vánoce se nepřejídat a raději si vyjít na procházku

Chůze je i v moderní době odborníky považována za nejlepší pohyb pro udržení kondice a vitality v jakémkoliv věku.

Ještě populárnější je dnes „pochodování“ s holemi nordic walking, díky nimž se z běžné procházky stává účinné cvičení. Kdejaké české městečko či turistické centrum podporuje tyto aktivity, ať už stavbou a přípravou tras, půjčovnami vybavení nebo organizováním kurzů.

Nordic walking posiluje téměř všechny svaly těla, zlepšuje pohyblivost páteře, správné držení těla a napomáhá hubnutí. Doslova prodlužuje život!

Pod stromeček nové nordic walking hole

Speciální hole vyvinuté pro tento sport, s držadly, poutky a vyměnitelnými nástavci, jsou i výborným tipem na vánoční dárek. Určitě je ocení například manželé, kterým už děti vylétly z hnízda, a oni se teď chtějí naplno věnovat svým koníčkům a zdravému životnímu stylu.

Kvalitní hole nordic walking uvítá každý aktivní chodec. Doporučujeme model Fako osvědčeného českého výrobce inSPORTline, který nyní před svátky koupíte v akci za méně než tisíc korun.

Zlevněné jsou také velmi lehké a odolné nordic walking hole Leki Response, patřící v e-shopu mezi nejprodávanější.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 30. 10. 2014


Další novinky

Nordic walking chůzí ke zdraví

Jak si utužit zdraví i v pozdějším věku? Jak předcházet zdravotním problémům? No přeci pravidelnou chůzí s nordic walking holemi!

15. 4. 2016

Technika nordic walking chůze

Nordic walking povyšuje běžnou procházku na efektivní cvičení. Je to sport celoroční, levný a dostupný pro každého. Vyžaduje pouze kvalitní hole, funkční oblečení a trekingové boty. 

22. 4. 2014

Objevte Znovín Walking

Stálice moravského vinařství, firma Znovín z Šatova se rozhodla svým příznivcům nově nabídnout také procházky romantickým krajem vinic ve stylu Nordic Walking, které nazvala příznačně Znovín Walking.

24. 3. 2014

Zdravotní výhody Nordic Walking

Nordic Walking, sportovní chůze se speciálními hůlkami, je v posledních letech nesmírně oblíbená muži i ženami bez ohledu na věk a aktuální fyzickou kondici.

20. 2. 2014

všechny novinky