Průvodce výběrem
nordic walking holí


Nordic walking hole  >  Jak si prodloužit život? Na Vánoce se nepřejídat a raději si vyjít na procházku

Jak si prodloužit život? Na Vánoce se nepřejídat a raději si vyjít na procházku

Chůze je i v moderní době odborníky považována za nejlepší pohyb pro udržení kondice a vitality v jakémkoliv věku.

Ještě populárnější je dnes „pochodování“ s holemi nordic walking, díky nimž se z běžné procházky stává účinné cvičení. Kdejaké české městečko či turistické centrum podporuje tyto aktivity, ať už stavbou a přípravou tras, půjčovnami vybavení nebo organizováním kurzů.

Nordic walking posiluje téměř všechny svaly těla, zlepšuje pohyblivost páteře, správné držení těla a napomáhá hubnutí. Doslova prodlužuje život!

Pod stromeček nové nordic walking hole

Speciální hole vyvinuté pro tento sport, s držadly, poutky a vyměnitelnými nástavci, jsou i výborným tipem na vánoční dárek. Určitě je ocení například manželé, kterým už děti vylétly z hnízda, a oni se teď chtějí naplno věnovat svým koníčkům a zdravému životnímu stylu.

Kvalitní hole nordic walking uvítá každý aktivní chodec. Doporučujeme model Fako osvědčeného českého výrobce inSPORTline, který nyní před svátky koupíte v akci za méně než tisíc korun.

Zlevněné jsou také velmi lehké a odolné nordic walking hole Leki Response, patřící v e-shopu mezi nejprodávanější.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 30. 10. 2014


Další novinky

Nordic walking chůzí ke zdraví

Jak si utužit zdraví i v pozdějším věku? Jak předcházet zdravotním problémům? No přeci pravidelnou chůzí s nordic walking holemi!

15. 4. 2016

Technika nordic walking chůze

Nordic walking povyšuje běžnou procházku na efektivní cvičení. Je to sport celoroční, levný a dostupný pro každého. Vyžaduje pouze kvalitní hole, funkční oblečení a trekingové boty. 

22. 4. 2014

Objevte Znovín Walking

Stálice moravského vinařství, firma Znovín z Šatova se rozhodla svým příznivcům nově nabídnout také procházky romantickým krajem vinic ve stylu Nordic Walking, které nazvala příznačně Znovín Walking.

24. 3. 2014

všechny novinky