Průvodce výběrem
nordic walking holí


Nordic walking hole  >  Objevte Znovín Walking

Objevte Znovín Walking

Stálice moravského vinařství, firma Znovín z Šatova se rozhodla svým příznivcům nově nabídnout také procházky romantickým krajem vinic ve stylu Nordic Walking, které nazvala příznačně Znovín Walking.

Chůze s holemi představuje vysoce účinný a stále oblíbenější trénink bez zvláštní námahy a nároků na vybavení – stačí k němu speciální Nordic Walking hole, pohodlné oblečení a sportovní obuv. Hodit se může pulsmetr a krokoměr k odhadnutí výkonu.

Severská či jihomoravská – tato chůze je vždy pro zdraví, posilující téměř všechny svaly těla, zlepšující pohyblivost páteře, správné držení těla a napomáhající hubnutí.

A kam vás vinařská turistika s holemi zavede?

Pro Znovín Walking bylo sestaveno 14 tras různé náročnosti a bezpočtu možností propojení, které vedou nádhernou přírodou mezi Znojmem a rakouskou hranicí. K návštěvě či zhlédnutí nabízí historické zajímavosti, věhlasné vinice či privátní vinné archivy, „železnou oponu“, vojenská opevnění, kapličky i tajemná místa jako Svatý kámen.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 24. 3. 2014


Další novinky

Nordic walking a hubnutí

Nordic walking, nebo také severská chůze, je také výborným prostředkem k hubnutí. Jak správně a zdravě hubnout s nordic walkingem? 

26. 7. 2016

Kurzy nordic walking chůze

Tentokrát pro vás máme několik tipů na kurzy, na kterých se naučíte správné technice nordic walking chůze.

27. 6. 2016

všechny novinky